Volné pracovní místo  Stavbyvedoucí (M/Ž) pro pozemní stavby - konkurenceschopná mzda, prav. odměny, profesní růst!

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 65 000 Kč / měsíc

Hledáme zkušeného stavbyvedoucího, který se připojí k naší stavební společnosti s dlouholetou tradicí. Jsme pevně zakotveni v českém stavebnictví a hrdě navazujeme na naše historické úspěchy. Pokud máte vášeň pro stavby, výborné organizační schopnosti a touhu přispět k vytváření kvalitních a trvale udržitelných staveb, jste tím, koho hledáme!

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Konkurenceschopná mzda
  • Roční navyšování mzdy
  • Pravidelné odměny
  • Jistota profesního růstu a osobního rozvoje
  • 25 dnů dovolené
  • Příležitost práce ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • Pravidelné firemní akce
  • Přátelský kolektiv a další benefity

Jaká je náplň práce?

  • Řízení stavby a spolupráce s vedoucím projektu
  • Koordinace prací zhotovitelů
  • Kontrola dodržování BOZP
  • Kontrola kvality provedených prací a harmonogramů
  • Komunikace s dodavateli a investory

Co od Vás potřebujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru
  • Zkušenosti alespoň 3 roky na pozici stavbyvedoucího pozemních staveb
  • Orientace v projektové dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B

Připojte se k našemu týmu a buďte klíčovým hráčem ve vedení našich pozemních staveb. Pokud máte odvahu přijmout výzvu a naplno využít své dovednosti, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na společné budování úspěšných projektů!

Máte zájem o nabídku Stavbyvedoucí (M/Ž) pro pozemní stavby - konkurenceschopná mzda, prav. odměny, profesní růst!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Daniel Huk z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Stavbyvedoucí (M/Ž) pro pozemní stavby - konkurenceschopná mzda, prav. odměny, profesní růst!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.